Subsix رستورانی زیر آب

۵ مرداد ۱۳۹۴
6
افرادی که این مطلب را پسندیده اند.

این مجموعه اولین بار در سال 2012 به عنوان باشگاه شبانه افتتاح شد که اخیرا توسط Poole Associates به رستوران تبدیل شده است.
در رستوران Subsix واقع در مالدیو، مهمانان می توانند غذاهای دریایی سفارش دهند.این رستوران 500 متر زیر دریا قرار دارد که اخیرا توسط Poole Associates از یک باشگاه شبانه به رستوران تبدیل شده است.در طراحی دکوراسیون این رستوران از محیط اطراف آن بهره گرفته شده است و جنبه های زیبایی شناختی در همه بخش های آن به کار رفته است.
Subsix رستورانی زیر آب
برای رسیدن به این رستوران برای بخشی از مسیر مهمانان باید از قایق سریع السیر استفاده کنند.به محض ورود، مهمانان به یک راه پله سه ردیفه می رسند که با لوستری بزرگ تزیین شده است و آن ها را به پایین هدایت می کند.
Subsix رستورانی زیر آب
با ورود به رستوران، بازدید کنندگان به فضایی می رسند که دیوار های شیشه ای بزرگی دارد و چشم انداز خیره کننده ای از دریا و صخره های موجود را به منظر نمایش می گذارد.
Subsix رستورانی زیر آب
مرکز فضا شامل یک بار بزرگ است.این فضا با نورپردازی متفاوتی ایجاد شده است به گونه ای که صبح به رنگ سفید و شب به رنگ آبی تغییر می کند.قرار گرفتن صندلی ها در کنار دیواره های شیشه ای آن به بازدید کنندگان اجازه می دهد که به تماشای بیش از 90 گونه مرجانی بنشینند.همچنین آن ها می توانند با تماشای مار ماهی ها و انواع جانوران دریایی در حین غذا خوردن خاطره ای فراموش نشدنی برای خود بسازند.
Subsix رستورانی زیر آب
منبع: http://www.mymodernmet.com
Subsix رستورانی زیر آب
kasraghavidel کسرا قویدل

دلم خواست یه بار تجربه اش کنم!

۰۵ مرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۲۳
0
aghili فرناز امیدی

خیلی جالبه، باید تجربه بی نظیری باشه

۰۵ مرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۱۸
0
kiarash کیارش رضایتی

واقعا خیلی عالیه
تصور بودن تو یه همچین مکانی خیلی قشنگ و رویاییه...

۰۶ مرداد ۱۳۹۴ ۱۳:۱۵
0
saharmehraban sahar mehraban

وای چقد قشنگه، کاش تو ایرانم یه همچین مکانی داشتیم و میشد این محیط رو تجربه کرد.

۰۷ مرداد ۱۳۹۴ ۰۶:۱۷
0
×
×