انواع کاغذ دیواری

۴ آذر ۱۳۹۴
0
افرادی که این مطلب را پسندیده اند.

هیچ کاربری این مورد را نپسندیده است
بسیاری از ما دوست ‌داریم که از کاغذ دیواری‌ در خانه خود استفاده کنیم اما انتخاب از میان انواع کاغذ دیواری برایمان مشکل و گیچ‌کننده است. در ادامه چند نمونه از کاغذ دیواری‌های مدرن، متفاوت و زیبا را میبینیم که شاید دیدن آن‌ در انتخاب شما موثر باشد.
- کاغذ دیواری با طرح شلوغ مناسب اتاق و فضایی است که خود به تنهایی زیبایی یا امکان خاصی ندارد. این نوع کاغذ دیواری جلب توجه می‌کند و زیبایی را تکمیل می‌کند و کمبود و سادگی را به خوبی جبران می‌کند.
انواع کاغذ دیواری
- کاغذ دیواری عروسکی بسیار مناسب اتاق نوزاد و کودک است. با استفاده از این کاغذ دیواری بدون شلوغ کردن و یا وسایل زیاد می‌توانید سرزندگی مورد نیاز در اتاق نوزاد را داشته باشید و نکته مثبت دیگر آن کم هزینه بودن و مناسب بودن برای نوزاد هم دختر و هم پسر است.
انواع کاغذ دیواری
- اگر که نمی‌خواهید زیاد هزینه کنید و یا دلتان می‌خواهد به نقطه ای از خانه و فضا تاکید بیش‌تر داشته باشد می‌توانید به صورت تکه‌ای و کم از کاغذ دیواری استفاده کنید. بهترین شیوه برای این‌کار هماهنگ کردن کاغذ ذیواری با رنگ بقیه دیوار‌ها است.
انواع کاغذ دیواری
راهرو‌ها و یا فضاهای جداکننده و رودی خانه را با استفاده از کاغذ دیواری‌های شلوغ اما شیک و با کیفیت تزیین کنید تا در نگاه اول خیره‌کننده باشد و تصویر خوبی بر ذهن باقی بگذارد.
انواع کاغذ دیواری
- طرح‌های هندسی آبی رنگ فضای دوستانه و آرامی را القا می‌کنند و برای فضای غذاخوری یا فضایی که خانواده دور هم جمع می‌شوند بسیار مناسب هستند.
انواع کاغذ دیواری
اگر وسایل اتاقتان ساده و معمولی هستند بهترین راه استفاده از کاغذ دیواری است که خاص باشد و به رنگ آن‌ها بیاید تا باعث شود آن‌ها نیز به خوبی به چشم بیایند.
انواع کاغذ دیواری
- اگر دوست دارید از کاغذ دیواری استفاده کنید اما از طرح‌های شلوغ خوشتان نمیاید و یا دلتان می‌خواهد طراحی و تزیینات خانه‌تان شیک و ساده باشد استفاده از کاغذ دیواری با پس‌زمینه روشن و طرح‌های طلایی بسیار مناسب است.
انواع کاغذ دیواری
کاغذ دیواری‌های گل‌گلی انوع بسیار مختلفی دارند که هرکدام هم سبک خاصی به فضا می‌دهند. اما به طور کلی استفاده از آن‌ها برای فضاهای خودمانی و دوستانه بسیار مناسبند و با توجه به نوعشان و وسایلی که همراهشان استفاده می‌شود می‌توانند فضایی بسیار مدرن یا بسیار سنتی ایجاد کنند.
انواع کاغذ دیواری
انواع کاغذ دیواری
×
×