تختخواب

۲۴ دی ۱۳۹۴
1
افرادی که این مطلب را پسندیده اند.


لونا اولین پوشش تشک تختخواب در جهان است که به صورت هوشمندانه تمام نیازهای شما را برای یک خوب راحت فراهم می کند.این رویه تشک را گرم کرده و ریتم خواب را تنظیم می نماید.

پوشش تشک لونا ، دمای تختخواب را تنظیم و کنترل می کند. این پوشش هوشمند بگونه ای طراحی شده است که در تختخواب های دونفره ، دو طرف آن می توانند دماهای متفاوتی داشته باشند و بدین ترتیب زمانیکه شما و همسرتان به طور همزمان در حال استراحت هستید، می توانید هریک دمای مطلوب خودرا داشته و درجه ی حرارت بخش مربوط به خود را تنظیم نمایید.
تختخواب
پوشش تشک لونا در سایرهای متنوع تولید می شود و در ضمن قابل شستشو می باشد. این رویه ی منحصربه فرد، جهت اندازه گیری ضربان قلب، تنفس،دما و نور و... مجهز به سنسورهایی می باشد و به کمک تجهیزاتی نظیر :سیستم وای فای ، میکروفون ، ابزارهای وب و... طراحی آن کامل شده است.
تختخواب
پوشش تشک لونا با یادگیری عادتها و الگوی خواب شما به صورت خودکار می تواند نور و دمای مورد نیازتان را تنظیم کند و آسایش و ایمنی و راحتی را دز زمان خواب برایتان به ارمغان آورد.این رویه ی منحصر به فرد و فوق العاده، زنگ گوشی هوشمند شما را جهت بیدار شدن از خواب به گونه ای تنظیم می نماید که بدون اضطراب و استرس و ترس و در کمال آرامش از خواب بیدار شده و روزی پرنشاط راآغاز نمایید.
تختخواب
تختخواب
تختخواب
تختخواب
تختخواب
تختخواب
تختخواب
تختخواب
×
×