خلاقیت اوکراینی

۲ اسفند ۱۳۹۳
0
افرادی که این مطلب را پسندیده اند.

هیچ کاربری این مورد را نپسندیده است
گروه طراحی levantin گروهی اوکراینی است که از سال 2012 شروع به طراحی مبلمان، ابزار روشنایی و تزئینات کرد.کارهای این گروه همه فلزی هستند و از طرح‌های هندسی ساده با گوشه‌های تیز پیروی می‌کنند. مخاطب این محصولات کسانی هستند که به دنبال خلاقیت‌اند و خود را به محصولات استاندارد و موجود محدود نمی‌کنند.
یکی از تولیدات این گروه یک میز کنار مبلی است که در ساخت آن طراح “ Levantin “از توجه و خواست گربه های خانگی به نشستن در زیر میز و یا صندلی الهام گرفته است .
میز
درهمین مکان می توان از المان های تزئینی دیگری نیز استفاده کردکه با توجه به سلیقه استفاده کننده از این امکان و یا برای هماهنگی بیشتر اجزا استفاده می شود.
میز
صندلی بالا به راحت‌ترین و با حداقل شکل و سطح طراحی شده اما دارای زیبایی و راحتی بسیاری نیز هست. این صندلی طراحی مدرن و مینیمال دارد و رویه چوب آن حس دلنشینی و گرمی به آن اضافه می‌کند.
صندلی
این میز با نام rotonda یکی از بهترین محصولات این گروه است که نام آن به معنای ساختار دایره‌ای است و برای گفت‌و‌گو و استراحت طراحی شده‌است. طبقه زیر آن برای گذاشتن وسایل و محفظه آن هم مناسب گذاشتن گلدان و گیاه است.
میز
این میز با نام رویاپرداز یک میز مطالعه و درعین حال طراحی است که با سطحی صاف برای راحتی کار طراحی شده‌است و کشوهای آن امکان در دسترس بودن وسایل مورد نیاز را می‌دهد.
میز
این نیمکت با تفکری مبنی بر ترکیب مدرن و کلاسیک طراحی‌شده‌است و مصالح آن یعنی ترکیب چوب و فلز هم نشان‌دهنده این موضوع است.
نیمکت
octiran کاشانی

طرح های زیبائی است که همگی هم با امکانات ساده قابل نمونه سازی می باشد و بحث تولید انبوه نیز با توجه به اینکه تکنولوژی بالائی مورد نیاز نیست ، سرمایه گذاری اندکی مورد نیاز است .

۰۲ اسفند ۱۳۹۳ ۱۶:۱۵
0
×
×