طراحی مبلمان

۲۰ خرداد ۱۳۹۵
0
افرادی که این مطلب را پسندیده اند.

هیچ کاربری این مورد را نپسندیده است

تصاویر بی نهایت طنز آمیز و بازیگوش زیر مربوط به مجموعه ی هنری ، هنرمندی به نام Michael Beitz می باشد.وی دراین مجموعه به روابط پیچیده انسان ها با یکدیگر و تاثیر روانی اشیا بر روی انسان ها پرداخته است.

این مجموعه ی هنری و زیبا شامل یک میز چوبی به نام" not now" است که توسط قوسی به دو بخش تقسیم شده است ، یک میز پیک نیک تاشو به نام "whippy " که برای فضای باز طراحی شده است و یک نمای معماری به نام "fan house " که دارای پروانه ی بزرگی شبیه به فن هواپیما و کشتی و...می باشد. به طور کلی می توان گفت که این هنرمند ترکیبی از طراحی مبلمان و ساخت دقیق با احساسات مفهومی را ارائه کرده است.

طراحی مبلمان

در ساخت این آثار جذاب و متفاوت ، هنرمند ماهیت اجسام را دگرگون ساخته است و در نهایت می توان گفت که طرح های وی آمیخته با مفاهیم و کانسپت های مختلف است  وی  به خوبی  احساسات خود را در طراحی به نمایش گذاشته است.

طراحی مبلمان
Michael Beitz در ارتباط با آثار خود می گوید : من با ایده های متمرکز بر تنش های عاطفی، فاصله در روابط، ناتوانی در برقراری ارتباط  و... به طراحی پرداخته ام . من همیشه به روانشناسی علاقه ای خاص داشتم و این مجموعه نیز بازتابی از گسترش ارتباط بین رفتارهای فیزیکی و احساسی می باشد.

طراحی مبلمان


طراحی مبلمان


طراحی مبلمان


طراحی مبلمان


طراحی مبلمان


طراحی مبلمان


طراحی مبلمان
majiid.ispareh majiid.ispareh

خیلی جالبن

۲۱ خرداد ۱۳۹۵ ۱۶:۵۹
1
×
×