قیمت صندلی ماساژور

۴ آذر ۱۳۹۴
0
افرادی که این مطلب را پسندیده اند.

هیچ کاربری این مورد را نپسندیده است
مسلما پس از یک روز کاری و فعالیت سخت و مداوم ، اولین حسی که در پایان روز تجربه می‌کنیم، خستگی و کسالت ناشی از آن است. افراد مختلف برای برطرف کردن خستگی های ناشی از کار روزانه ، کارهای مختلفی انجام می‌دهند؛ تماشای یک مسابقه ورزشی و یا برنامه ای در تلویزیون ، ملاقات با دوستان و گپی با ایشان و یا خانواده، رفتن به پارک و قدم زدن . تمامی این موارد به رفع خستگی منجر می شوند. لیکن از آنجاییکه بیشتر حس خستگی از کم شدن انرژی و ایجاد ضعف در ماهیچه‌ها ناشی می‌شود، انجام فعالیت‌هایی که بتواند این ضعف را از بین ببرد سودمندترین فعالیت خواهد بود. صندلی ماساژور برای ماساژ دادن به تمام نقاط بدن بهترین راه تمدد اعصاب و ریلکس شدن می باشد.
ماساژ بدن نقش مهمی در ایجاد آرامش، رفع خستگی، کاهش استرس، تمدد اعصاب، بهبود جریان خون، افزایش اکسیژن‌رسانی به بافت‌ها، تناسب اندام، ایجاد طراوت و شادابی پوست و تقویت عضلات ماساژ گیرنده دارد. ماساژ بدن یکی از موثرترین روش‌های درمانی برای سیاتیک، کمر درد، آرتروز، مشکلات بدخوابی است. همچنین پیشگیری از بیماری واریس، کوفتگی و گرفتگی عضلات و شکل نامناسب ستون فقرات از دیگر فواید ماساژ بدن است. افزایش هوشیاری و شفافیت ذهنی، تحریک هیجانی، انگیزه مطلوب و احساس خوب بودن هم از دیگر مزایای ماساژ بدن است. با توجه به این مزایا شاهد رشد سالن‌های ماساژ هستیم. اما غیر از این ابزارهای ماساژ هم برای افرادی که به‌دلیل مشغله یا موراد دیگر به سراغ سالن‌های ماساژ نمی‌روند به بازار عرضه شده است. یکی از این ابزارهای محبوب صندلی‌ یا مبل‌های ماساژ است.
قیمت صندلی ماساژور
صندلی یا مبل ماساژ چیست و قیمت صندلی ماساژور چه میزان است؟ صندلی ماساژ یکی از ابزارهای ماساژ است که به‌صورت هوشمند و اتوماتیک، پیشرفته‌ترین روش‌های ماساژ بدن را اجرا می‌کنند. در انجام ماساژ روی صندلی چون فرد در وضعیت‌های بدنی قرار می‌گیرد که برایش مطلوب و راحت‌تر است، احساس رضایتمندی بیشتری دارد. همچنین تنوع برنامه‌ریزی و استفاده صندلی ماساژور یا مبل‌های ماساژور بسیار زیاد است که می‌توان آن را مناسب با ماساژ بدن زن یا ماساژ بدن مرد تنظیم کرد. علاوه‌بر این در صندلی ماساژور اکثر حرکات یک ماساژ واقعی مانند حرکات نیدینگ ضربه‌ای، حرکت سراندن، ورز دادن، فشردن، مالش سطحی، مالش عمیق و حرکت لرزشی شبیه‌سازی شده است. مدت زمان ماساژ نیز در این سیستم قابل تنظیم است. صندلی ماساژور برای ماساژ آرام بخش و ماساژ زیبایی مناسب است.
قیمت صندلی ماساژور
به‌طور کلی صندلی‌های ماساژ انواع متنوعی دارند که می‌توان آنها را به ۳ دسته اساسی تقسیم کرد. صندلی‌هایی که فقط از خاصیت ویبره برای ماساژ استفاده می‌کنند. صندلی‌هایی که توسط رول‌های مکانیکی ماساژ می‌دهند. صندلی‌هایی که علاوه‌برماساژهای رولینگ و ویبره دارای ماساژهای بادی نیز می‌باشند. این نوع صندلی کامل‌ترین و پیچیده‌ترین نوع صندلی‌ها هستند و قیمت صندلی ماساژور از این نوع بسیار گران نیز می باشد.
قیمت صندلی ماساژور
مدل پیشرفته‌تر این صندلی‌های ماساژور ابتدا شکل ظاهری بدن را اسکن و اندازه‌گیری کرده و سپس مطابق با ابعاد و ساختار بدن، ماساژ را برنامه‌ریزی می‌کند. این صندلی‌ها معمولا دارای پنج برنامه خودکار شامل ریلکسیشن، اکتیویشن، ویتالیتی، مورنینگ و نایت هستند. عمل گرم کردن در قسمت پا هم در اکثر صندلی‌های پیشرفته حرفه‌ای به وسیله اشعه مادون قرمز است. مبل‌های ماساژ همچنین دارای پشتی و صندلی برای افزایش گردش هوا و لرزش ماساژ در قسمت ران‌ها هستند و در قسمت بازو، پا و کف پا ماساژ به وسیله فشار هوا صورت می‌پذیرد.
قیمت صندلی ماساژور
مشورت با پزشک: قبل از خرید یک صندلی یا مبل ماساژور بهتر است با یک پزشک فیزیوتراپ یا متخصص استخوان و عضله مشورت کنید؛ زیرا ممکن است بدن شما اصلا مجاز به ماساژ گرفتن نباشد یا اینکه ممکن است برخی از قسمت‌های بدن شما با ماساژ دچار ایراد شوند. ‌به همین دلیل قبل از اینکه تصمیم به خرید یک صندلی یا مبل یا حتی دستگاه‌های دستی ماساژ بگیرید، با پزشک خود مشورت کنید. نوع صندلی موردنظر را مشخص کنید: صندلی‌های ماساژ در انواع گوناگونی در بازار موجودند. برخی قابل استفاده به صورت خوابیده هستند و برخی نیز تنها به‌طور ضربه‌ای ماساژ می‌دهند. دسته‌ای از صندلی‌ها ویژگی‌های بیشتری دارند. پس قبل از خرید در مورد این ویژگی‌ها تحقیق کنید و نوع صندلی را مشخص کنید تا هنگام خرید سردرگم نشوید.
قیمت صندلی ماساژور
بودجه خود را مشخص کنید: این یک اصل کلی است که باید هنگام خرید هر کالایی مورد توجه قرار گیرد. در کل صندلی‌های ماساژور با قیمت‌های گوناگونی از 700 هزار تومان تا چند میلیون تومان در بازار موجودند که قیمت‌گذاری بر اساس نوع صندلی، برند و ملیت آن صورت می‌گیرد. پس قبل از خرید صندلی یا مبل ماساژور، دقت کنید و قیمت‌ها را مورد بررسی قرار دهید و یک کالا مطابق با بودجه خود خریداری کنید.
قیمت صندلی ماساژور
دلایل اصلی تفاوت قیمت ها عبارتند از: 1. کمپانی مادر سازنده صندلی ماساژ چه شرکتی است؟ 2. این شرکت تولید کننده در کدام کشور است؟ 3. شرکت تولید کننده چه استانداردهایی را رعایت کرده و چه گواهی نامه های بین المللی را دارد؟ 4. مشخصات فنی صندلی ماساژ چیست؟ 5. مشخصات نرم افزاری صندلی ماساژ چیست؟ 6. قابلیت های ارائه شده توسط دستگاه در چه حدی است؟ 7. خدمات پس از فروش شرکت فروشنده چگونه است؟ 8. مدت گارانتی و نحوه ارائه خدمات چگونه است؟ 9. با توجه به وزن و حجم این دستگاه ها خریدار کجا میتواند از خدمات شرکت فروشنده استفاده کند؟ 10. آیا صندلی ماساژی که شما میخرید از جدیدترین مدل های کمپانی مادر است و یا مربوط به سالهای قبل میباشد.
قیمت صندلی ماساژور
estavi منتقد وب فارسی

مطلب قدیمی و تصاویر بی کیفیت بود می تواند بروزتر شده و کاربردی تر شود.


ممنون

۲۸ فروردين ۱۳۹۵ ۰۱:۵۴
1
×
×