مبلمان آگوستیک

۵ مرداد ۱۳۹۴
6
افرادی که این مطلب را پسندیده اند.

در جهان امروز آلودگی صوتی و نبودن آرامش، به دلیل زندگی در آپارتمانها، کار در دفاتر اداری با محیطهای باز،تردد در خیابانها با سروصدای زیاد، یکی از مشکلات اساسی است. BUZZISPACE از جمله ایده هایی است که برای برطرف کردن این مشکل در دفاتر اداری ،خانه ها و به طور کلی محیطهای شلوغ شکل گرفته است.
BUZZIHOOD اختراع طراح بلژیکی آلن ژیل است، پروژه BUZZIHOOD تاثیر بسیار خوبی در زندگی شخصی انسانها و رفاه آنها دارد.ایجاد فضایی بدون صدا در یک فضای پر سرو صدا و عمومی برای ایجاد آرامش و یا صحبت کردن با تلفن یکی از نیازهای دفاتر اداری و محیطهای اجتماعی است.این ایده می تواند با ایجاد احساس امنیت و به عنوان بخشی جدا شده در عین حال به عنوان بخشی از واقعیت اطراف آن باشد.به راحتی می توان آن را در هر جایی نصب کرد.
مبلمان آگوستیک
مبلمان آگوستیک
مبلمان آگوستیک
زمانهایی وجود دارد که نیاز به آرامش دارید صندلی " آرام" برای پاسخگویی به این نیاز توسط اکسل طراحی شده است،صندلی آرام مناسب برای لابی ها، فرودگاه ها و دفاترمی باشد ،این صندلی با داشتن عایق صوتی ، سر و صداهای خارجی را کاهش می دهد.
مبلمان آگوستیک
مبلمان آگوستیک
ایده دیگر اکسل یک صندلی سالن مانند،در یک محیط سه جداره برای حفظ حریم خصوصی فرد یا گروه در محیط های بازاست. طراحی جدید اجازه می دهد تا برای اتصال بیشتر به فضای کاری .با تکیه به جلو و عقب، درگیر یا خلاص از محیط های اداری باشید.قطعات همچنین می توانند در گروه زوج، برای ایجاد یک منطقه کنفرانس موقت ،و یا برای استفاده مهمانان وملاقاتهای کاری در آرامش استفاده شوند.
مبلمان آگوستیک
مبلمان آگوستیک
این ایده برای تبدیل شدن به یک نقطه مرکزی در زندگی اجتماعی برای یک دفترطراحی شده است . می توانید به عنوان یک اتاق جلسه غیر رسمی از آن استفاده کنید.در واقع یک محیط گرم و راحت به منظور تسهیل ارتباطات است.
مبلمان آگوستیک
منبع:http://buzzi.space
مبلمان آگوستیک
shayan شایان درخشانی

ایده بسیار کاربردی می باشد.خیلی عالی.

۰۶ مرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۴۷
0
kiarash کیارش رضایتی

مطلب جالبی بود
ممنون از شما

۰۶ مرداد ۱۳۹۴ ۱۳:۱۳
0
alirezarafiee علیرضا رفیعی

جالبه ولی وقتی میشینی تاریک نمیشه ؟

۰۷ مرداد ۱۳۹۴ ۰۶:۰۸
0
sepideh_sky34 سپیده بخشی

به هرحال هر ایده جدیدی یه ضعفهایی هم داره.

۱۷ مرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۰۳
0
×
×