مرکز خریدStary Browar

۲۹ آذر ۱۳۹۴
5
افرادی که این مطلب را پسندیده اند.

این مرکز خرید در کشور لهستان که در سال 2003 افتتاح گردیدمکانی برای خرید و همچنین یک مکان فرهنگی تفریحی و گالری هنری می باشد. این ساختمان ابتدا کارخانه آبجوسازی بوده است که در سال 1998 تبدیل به کارخانه آب‌معدنی شد و بعدازآن ساختمانش را به مرکزخرید تبدیل کردند که تلفیقی از معماری قدیم وجدید است. دکوراسیون و طراحی آن توسط Ryszard Kaja انجام‌شده است.
مرکز خریدStary Browar
این مجموعه تجاری، فرهنگی شامل 210 بوتیک، 15 رستوران،13 کافی‌شاپ همچنین فضای نمایشگاهی، سالن کنسرت،8 سینما، 3 باشگاه موسیقی، پارک، هتل و گالری هنر است. در این مرکز خرید شما می‌توانید بوتیک‌های آنتیک و قدیمی و مغازه‌های مد روز لباس را پیدا کرده و به‌راحتی خرید کنید.درضمن در این مرکز خرید می توانید قرار کاری و یا قرار ملاقات با دوستان خودتان را تنطیم کنید.
مرکز خریدStary Browar
مرکز خریدStary Browar
در پارک این مجموعه در طی سال فستیوال‌های مختلفی مثل فستیوال های محلی، موسیقی و ... برگزار می‌گردد. بازدیدکنندگان این مرکز می‌توانند در این کارناوال‌ها نیز شرکت کنند. این مکان برای استراحت بعد از خرید نیز بسیار مناسب است.
مرکز خریدStary Browar
مرکز خریدStary Browar
Ryszard Kaja در سال 1984 در آکادمی هنرهای زیبا در شهر پوزنان لهستان تحصیل کرده است. وی در سال های (2000-1999) به عنوان طراح محصول، طراح صحنه و نقاش کار کرده است و پیشرفت های بسیاری در این زمینه داشته است. این هنرمند در سال 1998جایزه young art را دریافت کرد. پدر وی نیز طراح و نقاش معروفی بوده که در زمینه هنر فعالیت های زیادی داشته است.
مرکز خریدStary Browar
ranam رعنا محمدی

خیلی خوبه که همه امکانات برای یک خرید لذت بخش در نظر گرفته شده است.

۰۶ مرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۳۶
0
alirezarafiee علیرضا رفیعی

مهم اینه که ساختمان قدیمی را خراب نمیکنن و با یه طراحی تغییر کاربری میدهند.این ارزش مضاعفی به این مکان ها میدهد.

۰۷ مرداد ۱۳۹۴ ۰۶:۱۳
0
saharmehraban sahar mehraban

خیلی جالبه
لذت خرید کردن و لذت گشت و گذار رو میشه باهم داشت.
من در کل کشورهای شرق اروپا رو خیلی دوست دارم، طبیعت قشنگی هم دارند.

۰۷ مرداد ۱۳۹۴ ۰۶:۱۹
0
×
×