پورشه 911 در سالن خانه شما !؟

۲ اسفند ۱۳۹۴
2
افرادی که این مطلب را پسندیده اند.


اتومبیل پورشه 911 الهام بخش  طراحان لهستانی LUC Siodmok و ANDRE Sapierzynski که با نام  تجاری LUC&ANDRE  لوک و آندره فعالیت می کنند بوده و  باعث شد این دو برای اولین بار 9ELEVEN  مجموعه مبلمان خود را در سال 2014 در نمایشگاه سوئیس به معرض نمایش گذاشتند.

 مجموعه مبلمان 9ELEVENکه مشابه اتومبیل پورشه911  طراحی شده است ، برای آنان که علاقه مند به اتومبیل هستند و همه چیز را از دیدگاه ماشین می بینند بسیارجذاب می باشد . 

عنوان 1

برای بسياری  داشتن نیمی از یک پورشه در سالن خانه خود ، با چراغ ترمز  پشت و به فرم يک نیمکت، جذاب است و گاه برای ميهمانان شگفتی آور نيز خواهد بوداين مدل مبل ارائه شده می تواند  به صورت آپشن دارای يک مينی بار پنهان برای پذيرائی از ميهمانان باشد که بوسيله يک گوشی هوشمند باز و بسته می شود و از راه دور نيز امکان کنترل درجه حرارت آن ميسر است و امکان سرو نوشيدنی های سرد را نيز فراهم خواهد نمود

عنوان 2


عنوان 3


عنوان 4

کوسن های مبل از چرم طبيعی يکی از آپشن ها میباشد.اين مبل را می توان به صورت رنگ شده و  از جنس صددرصد کامپوزیت کربن یا با فينيشينگآلومینیوم سفارش داد ، که البته قيمت را به بیش از دو برابر افزايش خواهد داد و کوسن یکپارچه از چرم طبيعی نيز قابل سفارش می باشد.

عنوان 5

مجموعه این مبلمان دارای صندلی ، میزکنفرانس ، میزگرد و میزجلو مبلی نیز می باشد. ايده بسيار جذاب همانطور که انتظار می رفت مورد استقبال فراوانی قرارگرفته است.

عنوان 6


عنوان 7


عنوان 8


عنوان 9


عنوان 10
×
×