عکس دکوراسیون

۱۶ فروردین ۱۳۹۵
0
افرادی که این مطلب را پسندیده اند.

هیچ کاربری این مورد را نپسندیده است

مجموعه کافی شاپ- رستورانهای زنجیره ای "gaga "دارای دکوراسیون داخلی جذاب و متفاوتی است. در طراحی و دکوراسیون داخلی این فضا  از گیاهان سبز آسیایی همراه با داربست های فلزی استفاده شده است.

استودیو طراحی شانگهای به تازگی، دکوراسیون کافه -رستوران های زنجیره ای " gaga " واقع در میدان wongtee در shenzhen را به مساحت 222 مترمربع به عنوان سومین کار خود در سال 2015 به پایان رسانده است .دکوراسیون این فضا توجه رهگذران را به سمت خود جلب کرده و آنها را تشویق به ورود به فضای داخلی می کند. دیوار ها، کف و سقف دارای ویژگی های متمایزی است و یک بازی جالب بین روشنایی و مبلمان را ارائه می دهد. در توصیف این بازی جذاب می توان گفت سقف با المانهایی چوبی که همچون قطره هایی در سراسر فضا اجرا شده است در دیوارها به قابی فلزی که گیاهان حلق آویز را در برمی گیرد و در نهایت به مجسمه هایی نورانی تبدیل شده است.
عکس دکوراسیون
استفاده از چوب طبیعی در این فضا به صورت باکس های معلق و تکیه گاههایی به رنگ سبز از جنس مخمل در ایجاد یک محیط گرم و آرامش بخش نقش بسزایی داشته است. کاشی های سیاه و سفید مات در اطراف 222 متر مربع رستوران دیده می شود و تا قسمت ورودی تا محل نمایش و سرو مواد غذایی انتقال یافته است. طرح صندلی  های انعطاف پذیر برای کمک به زمان های شلوغ و پر رفت و آمد رستوران ابداع شده اند که با انواع تنظیمات مختلف قادر به استفاده برای گروههای مختلف با تعداد متنوع  در تمام ابعاد می باشد.
عکس دکوراسیون

بکاربردن منسوجات نرم در متریال دیوار با یک ریتم متناوب ولی با ابعاد متفاوت حس تکراری بودن را از بین برده است.هدف alberto caiola طراح این مجموعه ، علاوه بر ایجاد فضایی پر انرژی برای مشتریان خود، بهره برداری از یک سرویس خوب غذایی با کیفیت بالا بوده است.

عکس دکوراسیون
عکس دکوراسیون
عکس دکوراسیون
عکس دکوراسیون
عکس دکوراسیون
×
×