کافی شاپ Raval

۲۰ تیر ۱۳۹۴
0
افرادی که این مطلب را پسندیده اند.

هیچ کاربری این مورد را نپسندیده است
کافی شاپ Raval با طراحی داخلی با استفاده از طرح های چوبی منحنی و منسجم ایده ای منحصر به فرد در سبک هنر نو اسپانیایی است.
این کافی شاپ پر از چوب های با انحنا و قوس های ظریف است.کافی شاپ Raval پاسخ قرن 21 به طراحی هنر نو اسپانیایی است.این اثر زاییده افکار آشپز مشهور کانادا Grant van Gameren و Robin Goodfellow است.
کافی شاپ Raval
بعد از موفقیت کافی شاپ ایزابل، van Gameren اهداف بلند پروازانه ای را برای هدف بعدی خود تعیین کرد که آن ایجاد اثری هنری بود.
کافی شاپ Raval
تیم طراحی روی مفهومی از طراحی کار کرد که بتواند فضاهای تجاری را به یک مجسمه سازی معماری با احساس تبدیل کند.با دقتی بیشتر چیزی که در این اثر دیده می شود مانند نوارهای ناگسستنی موجی چوب ماهون است.در این فضا موج ها و ناهمواری سطوح ،کاربران را به راحتی و ارتباط با فضا دعوت میکنند به گونه ای که به بخشی از فضای پر انحنای کافی شاپ تبدیل می شوند.
کافی شاپ Raval
تیم طراحی کننده یک مدل دیجیتالی بسیار دقیق از فضا به منظور توسعه قطعات پیش ساخته ایجاد کرد که می توانست با کمترین اختلال مستقیما داخل فضای ساخته شده قرار بگیرد.
کافی شاپ Raval
در حالی که Raval در حال معرفی سبک جدیدی از آشپزخانه در تورنتو است هدف اصلی دیگر آن بالا بردن ترکیب فضاها ی مختلف با یکدیگر در اینگونه مجموعه ها است.در این طرح تیم طراحی از نزدیک با مهندسان برای توسعه سیستم آکوستیک فعالیت کرد.
کافی شاپ Raval
برای کسانی که وارد محیط کافی شاپ می شوند این محیط بسیار جذاب است و آن ها اعتقاد دارند با وارد شدن به این فضا گویی وارد دنیای دیگری شده اند.همچنین عابران هم سبک هنری کافی شاپ را تحسین می کنند.سطوح استیل مشبک فولادی برای پوشاندن مقابل و اطراف پنجره ها طراحی شده اند.
کافی شاپ Raval
منبع: http://www.contemporist.com/
کافی شاپ Raval
×
×