راهنمای بخش طراحان

راهنمای بخش طراحان

تعریف طراح از دید خوگر

طراحان، افراد یا شرکت‌هایی هستند که طراح و مجری پروژه‌های ساخت، بازسازی یا دکوراسیون فضاهای مسکونی، اداری ، تجاری ، فرهنگی و آموزشی هستند یا خدماتی ارائه می‌کند که به‌وسیله این گروه قابل‌استفاده هست. طراحان داخلی ، متخصصان طراحی و اجرای کابینت، فضای سبز، حمام، استخر و سونا و سایر خدمات دهندگان تخصصی در حوزه دکوراسیون و معماری می‌توانند مشمول استفاده از خدمات بخش طراحان باشند.

امکانات طراحان

طراحان در خوگر چه امکاناتی دارند؟

با ثبت خود به عنوان طراح در خوگر، شما در میان طراحان صفحه‌ی اختصاصی خود را داشته و از امکانات زیر برخوردار خواهید بود:

پروفایل طراحان

شما در صفحه‌ی خود می‌توانید در مورد فعالیتتان توضیحات نوشته، خود یا شرکتتان را معرفی کنید، اطلاعات تماس خود را قرار داده و فعالیت کنید.

نمونه کار طراحان

می‌توانید در صفحه‌ی خود پروژه‌ تعریف کنید و در مورد هر یک از پروژه‌هایی که انجام داده‌ایده توضیحات نوشته، عکس بگذارید و آلبوم خود را به اشتراک بگذارید. توجه کنید که عکس‌های پروژه‌های انجام شده توسط شما در قسمت تصاویر سایت نمایش داده خواهد شد و توسط هزاران مخاطب دیده خواهد شد.

ایده های طراحان

شما می‌توانید در قسمت ایده‌های سایت، ترکیبی از متن و عکس را به عنوان ایده انتشار دهید و علاوه بر اشتراک گذاری مطالب مفید و جالب با دیگران، به عنوان طراح دیده و شناخته شوید.

شبکه اجتماعی طراحان

به طور کلی خوگر مانند یک شبکه اجتماعی عمل کرده و شما می‎توانید در گفتگوها شرکت کرده، نظر بدهید، دنبال کنید و دنبال شــوید (معادلfollow) و...

مزایای همکاری با خوگر
مزایای طراحان

1. ایجاد و مدیریت صفحه اختصاصی رایگان به وسیله طراح

طراح از فرصت های مناسب برای معرفی خود و خدماتش به مخاطبان که شامل مصرف کننده نهایی خدمات او و همکاران دیگر می شود استفاده می کند. درخوگر این امکان دراختیار طراحان گذاشته می شود که با ایجاد صفحه اختصاصی برای خود با کیفیت مورد نظرشان و مدیریت آن نسبت به معرفی خدمات و پروژه هایشان به صورت رایگان استفاده نمایند.

2. تبلیغ رایگان برای طراح با نمایش تصاویر پروژه‌ها در سایت

درصورتی که پروژه ها و تصاویرمورد استفاده دربخش پروفایل طراح از کیفیت استاندارد و مناسب برخوردار باشد این تصاویر علاوه بر نمایش در پروفایل طراح در بخش نصاویر پورتال با لینک به پروفایل طراح نمایش داده می شود.

3. ایجاد امکان دسترسی متقابل به خدمات تخصصی برای همکاران

طراح برای انجام پروژه های خود نیاز به همکاری سایر طراحان در بخش های مختلف دارد. او می تواند با استفاده از این مرجع اطلاعاتی با سایر طراحان آشنا شده و با انتخاب همکار یا پیمانکار مناسب به صورت مستقیم با آنها ارتباط برقرار نماید و متقابلا از همین فرایند درمعرض ارتباط همکاران و مشتریان نهایی قرار گیرد.

4. مزایای اقتصادی تامین کالاهای مورد نیاز پروژه‌ها از طریق فروشگاه خوگر

طراح برای انجام پروژه های خود و مشتریانش نیازمند خرید کالای مرتبط با موضوع پروژه است . او می تواند با عقد قرارداد با خوگر و خرید از فروشگاه پورتال از تسهیلات و تخفیف های خاص مخصوص طراحان بهره مند گردد.

شروع فعالیت طراحان

چگونه به عنوان طراح شروع به فعالیت کنیم؟

عضویت طراحان

ابتدا با استفاده از دکمه‌ی “ورود” در گوشه‌ی سمت چپ بالای سایت، فرم عضویت را پر کرده و در خوگر عضو شوید.

عضویت در خوگر
درخواست ثبت به عنوان طراح

1. از قسمت “خوگر من” در گوشه‌ی چپ بالای سایت (که اکنون به جای دکمه ورود ظاهر شده) وارد پروفایل خود شوید.

ثبت طراح

2. در قسمت بالا سمت چپ صفحه بر روی کلید "میخواهم عضو خانواده طراحان باشم" کلیک کنید

پوفایل طراح

3. فرمی را که در اختیار شما قرار می‌گیرد تکمیل کرده و در انتها با کلیک روی دگمه "ارسال درخواست" آن را ارسال کنید. توجه کنید که تکمیل بخش‌هایی که با ستاره قرمز مشخص‌شده‌اند الزامی است و در غیر این صورت فرم ارسال نخواهد شد.حالا باید حداکثر 24 ساعت منتظر بمانید تا درخواست شما از سوی ادمین خوگر تائید شود.

پروفایل طراح

اطلاعات فرم ارسالی شما به وسیله مدیریت بخش طراحان در خوگر مورد بررسی قرارگرفته و درصورت صحت اطلاعات تماس شما تایید می شود. با این تایید : 1. شما یک ای میل مبنی بر تایید درخواست خود دریافت می کنید.
2. امکان آپلود کردن عکس و تعریف پروژه به پروفایل شما اضافه می شود.
3. صفحه اختصاصی شما در بخش طراحان باآپلود اولین پروژه قابل رویت می شود .
4. امکان پیگیری کردن فعالیت سایر طراحان و پیگیری شدن به وسیله سایرکاربران خوگر برای شما ایجاد می شود. ( معادل عملکرد follow در شبکه های اجتماعی )

پروژه های طراحان

چگونه پروژه بگذاریم؟

شما به عنوان طراح این امکان را دارید که برای هرکدام از پروژه‌های کاری خود، یک آلبوم داشته و عکس‌ها و توضیحات مربوطه را درون آن قرار دهید.

پروفایل طراح

با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور خود در قسمت مربوطه وارد پروفایل خود شوید.

پروفایل طراح

1. با کلیک روی پروژه‌های من در نوار زیر تصویر وارد این فضا شده و روی علامت + وسط کادر کلیک کنید

پروژه طراح

2. 2-2- عنوان پروژه خود را که مشخصه آلبوم یا گالری شماست و نوشتن آن الزامی است درج کنید. توضیحات و سایر بخش‌ها را می‌توانید در صورت تمایل پرکنید. پس از تکمیل فرم روی لغت تصویر کلیک کنید

آلبوم پروژه

1. قسمت عنوان تصویر را پرکنید وبا کلیک روی دگمه انتخاب تصویر آن را آپلود نمایید.تکمیل سایر بخش ها اختیاری است اما ارائه توضیح درخصوص عکس موجب جذابیت بیشتر برای بیننده خواهد شد و انتخاب موضوع محل دقیق نمایش آن در تصاویر را مشخص می کند. به تعداد تصاویر مورد نظرتان با کلیک روی کلید تصویر این کار را تکرارکنید . پس از پایان این فرایند و آپلودتمام عکس های آلبوم می توانید دگمه تکمیل را کلیک کنید.

پروژه طراح

2. برای ایجاد یک آلبوم یا گالری جدید از طریق راهنمای پروفایل خود دربالای صفحه دو باره به بخش " پروژه های من " برگردید. با کلیک روی علامت + مستطیل جدیدی که ایجاد شده می توانید این فرایند را برای ایجاد یک آلبوم جدید انجام دهید.

تصاویر طراح

توجه: حتما در قسمت “موضوع” دسته‌بندی را انتخاب کنید تا عکس شما در دسته‌بندی درست سایت قرار گیرد.

ایده های طراحان

چگونه مطلب بگذاریم؟

شما به عنوان طراح این امکان را دارید که مطالبی که به نظرتان مفید و جذاب می‌آیند را در قالب تصویر و متن در سایت قرار دهید تا مخاطبان سایت مشاهده کنند.

پروفایل طراحان

ابتدا با استفاده از دکمه‌ی “خوگر من” در گوشه‌ی چپ بالای صفحه، وارد پروفایل خود شوید.

پروفایل طراحان

1. از داخل پروفایل خود روی دکمه‌ی “افزودن مطلب” کلیک کنید.

ایده طراح

2. فرم را پر کرده و روی گزینه‌ی “افزودن” کلیک کنید.

ایده طراحان
نکات مهم طراحان

1. توجه داشته باشید که تصاویری که شما در قسمت پروژه‌ها قرار می‌دهید، در قسمت تصاویر سایت نمایش داده می‌شود. در نتیجه باید به نکاتی از قبیل کیفیت و رنگ مناسب در عکس‌ها دقت داشته باشید تا عکس‌های پروژه‌ی شما برای مخاطبین سایت جذاب و راضی‌کننده باشد.

2. تصاویر در سایت خوگر بر اساس دو عامل رتبه‌بندی می‌شوند:
آ) زیبایی و خلاقیت در پروژه ب) سایز و کیفیت تصویر
بهتر است در مورد این دو گزینه دقت لازم را به عمل آورید تا تصاویر شما در رنک بالایی قرار گیرند. توجه کنید که مشاهده‌‌ی تصاویر پروژه‌ی شما نوعی تبلیغات تاثیر گذار محسوب می‌شود و در صورتی که برای مخاطب جذاب باشند، یعنی کار شما مورد پسند واقع شده و شما شناخته شده‌اید.

3. میزان همکاری شما با خوگر که به وسیله معیارهای زیر اندازه گیری می شود. در صورت رعایت کردن این معیارها رتبه‌ی شما در میان طراحین افزایش می‌یابد. آ)تعداد و کیفیت پروژه‌های تعریف شده به وسیله شما
ب)به روز نمودن مستمرپروژه‌ها
پ)مشارکت فعال در بخش گفتگو درپورتال
ت)میزان خرید شما از فروشگاه کالای خوگر
ث)آپلود عکس هایی دربخش پروژه ها که درآن از کالاهای پورتال استفاده شده و امکان تگ گذاری روی کالا را می دهد.